Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Velké poděkování patří dětem, žákům a žákyním, pedagogickému sboru a spolupracujícím rodičům za přípravu skvělého kulturního programu při rozsvícení vánočního stromu v Blatnici pod Svatým Antonínkem.

Ve spolupráci s Centrem vzdělávání všem Brno jsme pomáhali deváťákům při profesním rozhodování.

Upozorňujeme rodiče, že z technických důvodů (přerušení dodávky pitné vody) budou mít žáci ZŠ ve středu 29. listopadu 2017 volno ředitele školy. Přerušen provoz bude i v MŠ, pracoviště MŠ Suchov zůstává v provozu.  Ve výjimečných případech poskytneme u žáků I. stupně dopolední program („družinu“), bez poskytnutí stravy – rodiče přihlásí své děti u třídních učitelek a třídního učitele. Volno ředitele školy vyhlašuji s odkazem na ustanovení § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základ., středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění. Děkujeme za pochopení.

Hledáme kuchařskou posilu do našeho týmu ve školní kuchyni.

Starší žáci nás reprezentovali na florbalovém turnaji ve Velké nad Veličkou, mladší se zúčastnili výukového programu o péči o chrup.

Tradiční slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Blatnici pod Sv. Ant. se uskuteční v sobotu 2. prosince 2017 od 15,30 hod.

 

Upozorňujeme rodiče, že z technických důvodů (přerušení dodávky vody) budou mít žáci ZŠ v úterý 14. listopadu 2017 volno ředitele školy. Mateřská škola bude v provozu s omezením. V nezbytně nutných případech poskytneme u žáků I. stupně dopolední program („družinu“), bez stravy – rodiče přihlásí své děti u třídních učitelek a třídního učitele. Volno ředitele školy vyhlašuji s odkazem na ustanovení § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základ., středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění. Děkujeme za pochopení.

 

Zveme všechny rodiče ve středu 8. 11. 2017 na společné shromáždění SRPŠ v 16 hodin a následné schůzky ve třídách a individuální konzultace. Upozorňujeme na obtížné parkování automobilů v okolí školy.

Žáci 9. třídy obdrželi tištěný katalog středních škol Jihomoravského kraje. Info o školách mimo kraj a kompletní informace o školách , přijímacím řízení atd., mají k dispozici na nástěnce ve škole, příp. na www.infoabsolvent.cz. Upozorňujeme, že na obory s uměleckým nebo sportovním zaměřením se přihláška ke studiu podává do 30. listopadu 2017, kritéria mají již školy s těmito obory vyvěšeny na svých webových stránkách.

Dnes, 30. 10. 2017, je pracoviště MŠ Suchov uzavřeno, na obnovení dodávky elektr. energie a vody se pracuje. Děkujeme za pochopení.

Výběr žáků II. stupně nás reprezentoval v konkurenci 10 škol regionu na branném závodu.

Žáci VIII. a IX. třídy navštívili XXI. Veletrh středních škol v Hodoníně.

Žáci II. stupně obdrželi informace o lyžařském výcvikovém kurzu - info na úřední desce.

Omlouváme se za kolizi termínů tradičního školního plesu a lyžařského výcvikového kurzu pro žáky II. stupně. Obě akce se smluvně zajišťují s více než ročním předstihem.

Školní tělocvična je již v provozu. 

Beruškový pochod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vedení školy informuje zák. zástupce žáků ZŠ o volnu ředitele školy pro žáky ZŠ dne 29. září 2017. Volno ředitele školy vyhlašuji s odkazem na ustanovení § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základ., středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění.

U žáků se objevily, byť ojediněle, vši dětské. Prosíme rodiče o kontrolu, další informace zde

Se zahájením nového školního roku se hodnotí ten uplynulý - úspěšnost žáků ve sběru starého papíru i pomoc SRPŠ škole. Děkujeme!

Výuka nepovinného předmětu "Náboženství" začne v týdnu od 18. září 2017.

Fotografie ze slavnostního zahájení školního roku zde, aktualizovány jsou fotogalerie z oprav a investic.

Oznamujeme žákům a rodičům, že školní rok 2017/2018 slavnostně zahájíme dne 4. září 2017 v 8 hodin na chodbě budovy II. stupně.

Vedení školy prosí rodiče strávníků školní jídelny, aby se v týdnu od 28. srpna do 1. září  dostavili do kanceláře vedoucí k vyřízení přihlášky. Vedoucí bude k dispozici PO, ST, PÁ od 7,30 do 14 hod., ÚT, ČT od 7,30 do 17,30 hod. Vchod do kanceláře je pod spojovacím krčkem mezi budovami I. a II. stupně, nutno projít kouskem staveniště. Děkujeme.

Zároveň upozorňujeme cizí strávníky z řad občanů, že se od 1.9.2017 zvyšuje cena obědů na 59 Kč/oběd. Děkujeme za pochopení.

Kvůli stále probíhajícím pracím ve školní tělocvičně nebudou v měsíci záři umožněny její pronájmy.

Ve škole je velmi rušno i během prázdnin (fotogalerie aktualizujeme), probíhá revitalizace budovy I. stupně, rekonstrukce stropních panelů a podlahy v tělocvičně, generální oprava venkovního hřiště a rekonstrukce vzduchotechniky ve školní kuchyni. MŠ nezůstane pozadu, opravujeme stínění v oknech ve třídách, pořizujeme nový nábytek do třídy a nové vstupní dveře.

Organizace školního roku 2017/2018.

 

 

Rubriky

Archiv aktualit do 2017_06

Příspěvků: 0

Archiv aktualit do 2016_06

Příspěvků: 0

Archiv aktualit do 2014_06

Příspěvků: 0