Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adopce na dálku

18. 4. 2013

V r. 2004 se naše škola zapojila do projektu Adopce na dálku. Pracovníci Charity Praha nám vybrali indického chlapce jménem Samshuddin Beary, kterému jsme se rozhodli sponzorovat vzdělání. Nejdříve jsme pořádali dobrovolné sbírky, později jsme peníze na jeho školné (4 900 a pak 6 100 Kč) získali sběrem starého papíru. Náš adoptovaný chlapec loni ukončil dvouleté učiliště a vyučil se opravářem klimatizací. Protože již nebyla jeho podpora nutná, rozhodli jsme se adoptovat dalšího chlapce Nagaraje B. Sarkapnora. Je mu 8 let, chodí do školy a žije s maminkou a 4 sourozenci v malém indickém městě Gowliwad. Věříme, že díky sběru starého papíru budeme tomuto chlapci pomáhat po celou dobu jeho základního vzdělávání. Všem, kdo se na sběru podílí, velmi děkujeme.

Aktuální informace - září 2013: dostali jsme aktuální fotku adoptovaného chlapce

nagaraj.jpg

 

a kopii roční zprávy o tom, jak se má a jak se mu daří ve škole

 

nagaraj-vysvedceni.jpg

a naše žačku mu napsala dopis

 

nagaraj-dopis.jpg